Termogrāfija Blower Doors Pakalpojumi Galerija Kontakti

Pakalpojumi

Ēku un celtņu apsekošana ar infrasarkano staru kameru – efektīvs ierobežojošo konstrukciju diagnostikas veids pēc celtniecības darbu beigšanas un ekspluatācijas laikā, tādu kā:

1. Daļēju un vispārēju siltuma zudumu noteikšana.

2. Slēptu celtniecības defektu atklāšanā.

  • Gaisa un ūdens noplūdes vietas (bojāta šuvju aizdare no ārpuses, mastikas plēves atslāņošanās no betona virsmas, nepietiekoša termīta apspaide un plaisas javā un mastikā, logu bloku un aiļu defekti: nekvalitatīvs sienu blīvējums ar špakteli, caurejošas atveres kārbu savienojumu apakšējos elementos, mastikas pārtraukumi logu bloku aizbīdņa krustpunktā);
  • Siltuma nodošanas pretestības pasliktināšanās (nav siltumizolācijas, anomāls mitrums, nekvalitatīvs ķieģeļu mūrējums, nekorekti arhitektūras un celtniecības risinājumi u.t.t.);
  • Norobežojošo konstrukciju nekvalitatīvi paneļi (siltinātāja biezuma un izvietojuma bojājumi, mitruma uzsūkšanās siltinātājā, pārāk liels keramzītbetona masas apjoms, siltinātāja nosēšanās, paneļu stūru nošķēlums).

3. Norobežojošo konstrukciju siltuma nodošanas noteikšana (novērtēšana).

 

 

 

  Termiskā attēlveidošanas pētījums dzīvokļi

110 EUR (Cena ar PVN )

  Termiskā attēlveidošanas pētījums vienu stāvu privātmājai

170 EUR (Cena ar PVN )

Termiskā attēlveidošanas pētījums 2 un vairak stāvu privātmājai

220 EUR (Cena ar PVN)

 Tests ''Blower Door'' (ēkas gaisa caurlaidība)

200 EUR (Cena ar PVN) 

  • izbraukšana ārpus pilsētas 0,23 Ls/km (ceļš uz objektu jaskaita divos galos).
  • izvēloties divus pakalpojumus, otram pakalpojumam atlaide 50%

 

Infrasarkano attēlu sistēma „siltā grīda”. Noplūdes atrašanās vietas.

Infrasarkano staru kamera – darbā ērts instruments, lai pārbaudītu cauruļu atrašanās vietu un atrastu noplūdes vietas caurulēs. Pat tad, kad ūdens caurules ievietotas grīdā vai zem apmetuma. Cauruļu siltums tiek izstarots caur virsmu, un tās var viegli atklāt ar infrasarkano staru kameras palīdzību.

Tipisks infrasarkano staru kameras izmantošanas piemērs ir noplūdes lokalizācija apsildes sistēmas caurulēs „siltā grīda”.

Noplūdes siltumcentrāles sistēmās var tikt viegli atklātas un reģistrētas ar infrasarkano staru kameras palīdzību.

Noplūdes precīzas atrašanās vietas noteikšana ļauj izvairīties no nevajadzīgas rakšanas un ietaupīs izdevumus.
 

Celtniecības kļūdu atklāšana.

Infrasarkano staru kamera – pats ātrākais un labākais instruments celtniecības kļūdu atklāšanai. Pateicoties infrasarkano staru kamerai var pierādīt, ka celtniecības darbi veikti nepareizi vai nekvalitatīvi. Infrasarkano staru kamera parāda siltuma zudumus un gaisa noplūdi (caurvēju rašanās perēkļus), kuri rodas ēkās, kvalitatīvu košu siltuma attēlu veidā. Vienu stiklu dubultstikla vietā. Kļūdas nav redzamas ar neapbruņotu aci.

 

Ēku izžūšana.

Celtniecībā bieži vien nepieciešama pilnīga sienu un citu virsmu pilnīga izžāvēšana. Noteikt vietas, kur vēl joprojām ir mitrums, var ar infrasarkano staru kameras palīdzību. Tie parādās infrasarkanā attēlā kā „auksts plankums”.


IS attēls parāda slikti izolētas vietas mājā.

Enerģijas zudumu vizualizēšana – siltumizolācijas uzlabošana. 

Siltuma tiltiņi ne tikai norāda vietas ēkā, kur enerģija tiek bezjēdzīgi zaudēta. Šie plankumi var novest arī pie kondensāta vai mitruma nosēšanās no apkārtējās vides. Tā rezultātā šajās vietās veidojas pelējums un rodas risks mājas iedzīvotāju veselībai. Infrasarkano staru kamera viegli nosaka defekta vietas.  

Remonta plānošana un kvalitātes pārbaude

Infrasarkano staru kamera ir ļoti noderīga rekonstrukcijas plānošanai un kvalitatīvai jaunu ēku novērtēšanai. Veicot telpu žāvēšanu infrasarkano staru kamera ļauj noteikt izžūšanas pakāpi un optimizēt šo procesu. Ja šis process var tikt paātrināts, un to var pierādīt ar infrasarkanā attēla palīdzību, ka celtne ir pilnībā sausa, ēku var nodot klientam ātrāk. Bieži vien, tas nozīmē prēmiju būvniecības apakšuzņēmējam.


Rekonstrukcija.

Infrasarkano staru kamera vēl var sniegt vērtīgu informāciju ēkas un pieminekļu rekonstrukcijas laikā. Ēkas, kas pārklātas ar minerālvielu apmetumu, kļūst skaidri saredzamas infrasarkanajā attēlā. Redzot nesošās konstrukcijas, var pieņemt lēmumu par to rekonstrukcijas lietderību. Apmetuma atdalīšanās no sienas arī var tikt atklāta un novērsta agrīnā stadijā, kas ļauj minimizēt izdevumus.


Gaisa noplūdes atklāšana.

Infrasarkano staru kamera vēl var tikt izmantota gaisa noplūdes atklāšanai, nosakot gaisa apmaiņas līmeni ar ventilācijas palīdzību. Šī procesa laikā bieži vien tiek radīts pazemināts spiediens. Tā, ja gaisa spiediens ēkas ārpusē ir augstāks, nekā spiediens iekšpusē, gaiss centīsies iekļūt caur hermētiski nenoslēgtiem iecirkņiem. Infrasarkano staru kamera vēl var viegli vizualizēt gaisa plūsmu. Pēc tam, kad identificētas šādas vietas, tās var tikt novērstas pirms tam, kad pārklājumi un detaļas padara šādu potenciālu celtniecības kļūdu labošanu dārgu un grūtu.

 

Noplūžu atklāšana lēzenos jumtos.

Jumta seguma novērtējumu, attiecībā uz noplūdēm, arī var veikt ar infrasarkano staru kameras palīdzību. Ūdens saglabā augstu temperatūru ilgāk, nekā pārējā jumta seguma daļa un var tikt viegli atklāta ar infrasarkano staru kameras palīdzību nakts laikā, pēc tam, kad pārējā jumta daļa atdzisusi. Mitrās jumta daļas var tikt atjaunotas vai nomainītas, tā vietā lai mainītu visu jumtu.

 

Gaisa sildīšana, ventilācija un kondicionēšana.

Telpu iekšējais klimats ievērojami ietekmē mūsu pašsajūtu un darbaspējas. Saslimstības līmenis kompānijās var paaugstināties telpu slikta un neveselīga klimata dēļ. Infrasarkano staru kamera var sniegt derīgu informāciju par gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu funkcionēšanu, kā arī radiatoru darbu. Darba vietu atrašanās (piemēram, attiecībā uz caurvēju) var tikt optimizēta ar infrasarkano staru kameras informācijas palīdzību.

Ugunsdrošība. Pateicoties infrasarkano staru kamerai, var tikt atklātas ievērojamas spraugas, noplūdes vietas un bojāti ķieģeļi dūmvados un apkures sistēmu izplūžu kanālos. Pārkarsētos iecirkņus, kuri veidojas dūmvados, var viegli saskatīt ar infrasarkano staru kameras palīdzību. Ugunsnedrošie iecirkņi, savas tuvās atrašanās sildītājam un sistēmas izplūdes daļām, arī var tikt viegli atklāti. 

 

Pelējuma rašanās novēršana.

No pelējuma cieš ne tikai ēku konstrukcijas, bet rodas draudi veselībai un alerģiju attīstībai dzīvojamās zonās un ofisos. Pelējuma sēnīšu sporas labprātāk attīstās mitrās vietās. Sienu minerālvielas, tapetes un krāsas – ir šim nolūkam brīnišķīga augsne. Infrasarkano staru kameras ar speciālām programmu nodrošinājuma funkcijām rasas punktu vizualizēšanai, norāda pakļautos bīstamos iecirkņus un automātiski atzīmē krāsainu vietu attēlā. Tādā veidā potenciāli draudi tiek savlaicīgi atklāti.

 

Mēs, ne tikai sniegsim vizuālu atskaiti par objektu, bet arī izanalizēsim atklātās problēmas un piedāvāsim to risināšanas praktiskās metodes.